اتاق برای 200 خانواده آسیب دیده در ولایت پنجشیر کمک های لازم را توزیع نمود

اتاق تجارت و صنایع افغانستان با همکاری سکتور خصوصی برای 200 خانواده آسیب دیده از باشندگان قریه هاییکه در اثر سرازیر شدن برفکوچ های اخیر متضرر شده بودند، بسته های کمکی شامل برنج، روغن، کمپل و بوت، توزیع نمودند. همچنان یک میلیون افغانی پول نقد را برای بازماندگان آنعده از فامیل هاییکه عزیزان خود را در این برفکوچ ها از دست داده بودند، نیز مساعدت صورت گرفت.

این کمکها از سوی شرکت های کام ایر، صافی گروپ، شاداب ظفر، حمید گلزار، مالک گلبهار سنتر، عمرزی گروپ، عمران هولدینگ گروپ، آریا تارگیت گروپ و مارکوپولو پلاستیک صورت گرفت.

البته قابل ذکر است که تعدادی از اعضای سکتور خصوصی نیز قبلاً کمک های شان را مستقیماً به ولسوالی های و قریه جات آسیب دیده ولایت پنجشیر توزیع نموده اند که اتاق تجارت و صنایع افغانستان از هر یک شان اظهار سپاس و قدردانی می نماید.

اعضای هیئت در این سفر هر یک الحاج خانجان الکوزی معاون اول هیئت مدیره، محترم عتیق الله نصرت رئیس هئیت عامل، محترم عبدالقدیر بهمن معاون پالیسی، محترم احمد توفیق داوری معاون مالی و اداری، محترم نقیب الله لاروی مسئول مالی و محترم امانت خان زمه وار سرمفتش اتاق تجارت و صنایع افغانستان بودند.

برای مشاهده عکس های این سفر اینجا را کلیک نمایید.