اتاق کابل از فوتبالران کشور تقدیر بعمل آورد

از فوتبالران ملی کشور که در این اوخر دست آورد خوبی برای افغانستان به ارمغان آورده اند، بروز چهارشنبه 7 حمل 1392 طی محفلی در تالار بین المللی مطبوعات وزارت اطلاعات و فرهنگ، توسط نهاد " جامعه مدنی جوانان" با همکاری مالی ریاست هیئت مدیره اتاق تجارت و صنایع کابل تقدیر بعمل آمد.

در این محفل که با اشتراک فوتبالران تیم ملی، تعدادی از نمایندگان محترم مردم در شورای ملی، مسئولان محترم فدراسیون فوتبال، مدیر هیئت عامل اتاق کابل، فرهیختگان علمی و فرهنگی و شماری از جوانان تدویر یافته بود، روی توجه به قشر جوان که قدرت عظیم جامعه را تشکیل میدهند تاکید صورت گرفته و دست آورد فوتبالران افغانستان ارمغان خوبی برای ترقی و پیشرفت کشورتوصیف گردید.

محترم رحیم الله حمید مدیر هیئت عامل اتاق کابل، در سخنرانی اش به نقش ورزش کاران اشاره کرده و دستاوردهای آنان را چنین ستود: "من من به نمایندگی از اتاق تجارت و صنایع و تاجران ولایت کابل ضمن قدردانی از دست آوردهای تیم ملی فوتبال کشورمان این شایستگی را یک افتخار برای ملت افغانستان میدانم، واز تلاشهای مقامهای محترم المپیک بخصوص فدراسیون فوتبال کشور نیز ابراز سپاس و تشکر می کنم. و جا دارد از جوانان عزیزمان که با تلاش و پشت کارهای شبانه روزیشان قدرت افغانی خود را در سطح جهان مطرح نمودند، صمیمانه ابراز قدردانی کرده و آنها را قهرمانان خطاب کنم."

به گفته آقای حمید، "اتاق تجارت و صنایع کابل نه تنها همواره حامی و پشتیبان متشبثین خصوصی بوده بلکه برای رشد ورزش و جوانان نیز تلاشهای عمده ای را انجام داده است که محترم حاجی مایل خیرخواه رییس هیت مدیره اتاق تجارت و صنایع کابل با هزینه شخصی خویش یک میدان فوتبال ستندرد را به ارزش دوصد هزار دالر امریکایی تاسیس کرده که بر علاوه کارمندان گروپ کمپنی های خیرخواه، شماری زیادی از جوانان و شهروندان کابل نیز از آن مسفید می شوند.

در این محفل آقای فدایی رییس جامعه مدنی جوانان با اظهار قدردانی از فوتبالران ملی کشور، از حمایت مالی این برنامه توسط اتاق کابل نیز ابراز سپاس و تشکر کرد.

در پایان این محفل، برای هر یک از بازی کنان ملی پوش فوتبال کشور تقدیرنامه هایی از جانب اتاق کابل تریب شده بود، توسط مهمانان بلندپایه تققدیم  گردید.